سیاست حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران:

artistam.org تأکید بسیاری بر اصول حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران این سایت دارد. این اطلاعات شامل مواردی است که مخصوص هر کاربر بوده و به کمک آن می‌توان کاربران سایت ما را به‌صورت منحصربه‌فرد شناسایی نمود. برای نمونه می‌توان به نام و نام خانوادگی، نشانی، نشانی پست الکترونیکی (ایمیل)، شماره تلفن و سایر اطلاعاتی که به‌صورت عادی در دسترس عموم مردم نیست اشاره کرد.

اطلاعات جمع‌آوری‌شده و نحوه استفاده از آن‌ها:

شما با ثبت‌نام در سایت artistam.org مشخصات خود از قبیل نام و نام خانوادگی، ایمیل و مواردی دیگر را در اختیار آرتیستم قرار می‌دهید. در ادامه فعالیت در آرتیستم و تقاضا برای ثبت سفارش، شما نیاز به‌اضافه کردن مشخصات آدرس خود و تلفن‌های تماس خواهید داشت.
شما پس از ورود به سایت ، به‌عنوان کاربر آرتیستم شناخته خواهید شد و کلیه اطلاعات مذکور و اطلاعاتی مانند تراکنش‌ها، پرداخت‌ها و اطلاعات فردی شما در اختیار آرتیستم  خواهد بود.

ویرایش و تغییر اطلاعات شخصی:

شما می‌توانید کلیه اطلاعات شخصی خود را در بخش مربوط به‌حساب من تغییر داده و ویرایش کنید. این اطلاعات شامل کلیه اطلاعاتی است که شما در سایت آرتیستم وارد کرده‌اید؛ اما حساب شما توسط شما قابل‌حذف شدن از سیستم نیست و تنها توسط مدیریت امکان‌پذیر خواهد بود.

محدودیت دسترسی به اطلاعات:

سایت آرتیستم دسترسی کارمندان خود به اطلاعات کاربران را محدود نموده و تنها کارمندانی که ارتباط مستقیم با کاربران دارند، به کلیه اطلاعات دسترسی خواهند داشت. کلیه رمزهای عبور به‌صورت رمز شده در پایگاه‌های داده آرتیستم نگهداری می‌شوند.
امیدواریم که با رعایت بیشترین میزان در حفاظت از اطلاعات شما،‌ اطمینان خاطر لازم برای استفاده از سایت artistam.org را به شما داده باشیم.