آرتیستم یک فروشگاه اینترنتی می‌باشد که کاربران می‌توانند از طریق سایت اقدام به استفاده از خدمات و امکانات آن نمایند. قوانین فروشگاه اینترنتی آرتیستم به منظور شفافیت و حفظ حقوق خریدار و فروشنده می‌باشد و مطالعه و رعایت آن از سوی هر دو طرف الزامی ‌می‌باشد.

قوانین مشتری:

کاربر موظف به تکمیل فرم سفارش با اطلاعات صحیح و کامل است. در صورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.

کاربر موظف به حفاظت از اطلاعات حساب کاربری خویش است و مسئولیت تبادل هرگونه اطلاعات از طریق ایمیل کاربر و رمز عبور بر عهده کاربر می باشد.

حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن را برای شخص دیگری فاش کنند.

قوانین عمومی:

کلیه قوانین، فرایند‌ها و رویه‌های آرتیستم منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین تجارت الکترونیک و حمایت از حقوق مصرف‌کننده می‌باشد و عضویت در سایت آرتیستم از سوی کاربر به منزله آگاهی و پذیرش قوانین آرتیستم می‌باشد و کاربر موظف به رعایت قوانین مذکور است. ما در همین صفحه به طور ماهانه قوانین را بروزرسانی خواهیم کرد، بنابراین برای استفاده از خدمات آرتیستم بهتر است که قوانین را بطور منظم مطالعه کنید و تایید شما به منزله پذیرش کامل این تغییرات می‌باشد و حق هرگونه اعتراض نسبت به آن را نخواهید داشت.  

کاربر:

کاربر به شخصی اطلاق می‌شود که در سایت یا اپلیکیشن آرتیستم ثبت نام کرده و اقدام به ثبت سفارش در فروشگاه اینترنتی ‌نماید. کاربران موظف هستند تا از صحت اطلاعات وارد شده در حین ثبت‌نام اطمینان حاصل کنند و آرتیستم مسئولیتی در قبال مشکلات بوجود آمده در صورت ارائه اطلاعات اشتباه نخواهد داشت.

شرایط ثبت سفارش:

در آرتیستم تلاش بر آن است که اطلاعات و مشخصات کالا به بهترین شکل در اختیار کاربران قرار گیرد تا انتخاب بهتری داشته باشند اما باید توجه داشته باشید در هنگام انتخاب کالا، کاربر باید به تمام مشخصات دقت نماید و سپس اقدام به ثبت سفارش نماید. مسئولیت انتخاب کالا بر عهده کاربر می‌باشد و آرتیستم هیچ مسئولیتی در این‌مورد نخواهد داشت.

افزودن کالا به سبد خرید به منزله‌ی رزرو کالا نیست و در صورت به اتمام رسیدن کالا در حین ثبت سفارش، آرتیستم مسئولیتی در قبال کالای به اتمام رسیده نخواهد داشت. همچنین تا پیش از ثبت نهایی سفارش، امکان بروز تغییر در قیمت محصولات یا به اتمام رسیدن بازه‌ی تخفیف کالا وجود دارد. به همین منظور کاربر موظف است قبل از ثبت نهایی سفارش، فاکتور سفارش را بررسی و سپس پرداخت نماید.

شیوه‌ی پرداخت وجه:

  1. پرداخت اینترنتی از طریق درگاه‌های بانکی موجود در سایت آرتیستم

تغییر سفارش‌ها:

در آرتیستم تلاش بر این است که کالاهای ثبت شده در سفارشات بصورت کامل به کاربران تقدیم شود اما در صورت بروز مشکل در تامین یا موجودی کالاها، آرتیستم این حق را برای خود محفوظ می‌دارد که کالای دارای مشکل را از سفارش حذف کرده و به کاربر از طریق پیامک، تماس یا ایمیل اطلاع رسانی کند.

شرایط ارسال:

آرتیستم متعهد است که در روزهای کاری طی بازه‌های اعلام شده سفارش‌های ثبت شده را به دست کاربران خود برساند. در صورت بروز مشکل و عدم امکان ارسال سفارش بنا بر شرایط و حجم سفارش‌ها در بازه‌ی مشخص شده، آرتیستم این حق را برای خود محفوظ می‌دارد که بازه‌ی ارسال را به نزدیک‌ترین بازه‌ی ممکن تغییر دهد و این مورد را به همراه بازه‌ی جدید از طریق تماس, پیامک یا ایمیل به اطلاع مشتری برساند. 

در صورت عدم دریافت بسته توسط کاربر، بسته‌ی ارسالی به آرتیستم بازگشت داده می‌شود و بازه‌ی جدیدی برای ارسال با کاربر هماهنگ خواهد شد.

در حال حاضر تحویل بسته‌ها از طریق خدمات پستی انجام می‌شوند و بازه‌ی مشخص شده در سایت، بازه‌ای است که بسته به شرکت پست تحویل می‌شود و کاربر باید برای پیگیری وضعیت بسته، از طریق کد رهگیری مرسوله‌ی پستی در سایت شرکت پست اقدام نماید.

مسئولیت صحت آدرس و اطلاعات وارد شده در سفارش بر عهده‌ی کاربر می‌باشد و چنانچه کاربر در ثبت آدرس یا کد پستی دچار اشتباه شده باشد، هزینه‌ی ارسال مجدد بسته به آدرس صحیح بر عهده‌ی کاربر می‌باشد.

ساعات و مدت زمان پاسخ‌گویی:

ساعات و زمان پاسخگویی آرتیستم شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹ الی ۱۹ و پنجشنبه‌ها از ساعت ۹  الی ۱۴ می‌باشد. همچنین در روزهای تعطیل رسمی آرتیستم از ساعت ۱۰ الی ۱۷ پاسخگوی کاربران می‌باشد.

شرایط عمومی‌ بازگشت کالا:

پس از دریافت کالا توسط انبار، بخش کنترل کیفیت، مورد اعلام شده توسط کاربر را بررسی می‌کند. در صورت صحت مشکل اعلام شده، کالا تعویض یا وجه آن عودت داده می‌شود در غیر این صورت کالا مجددا برای مشتری ارسال خواهد شد.

بازگشت کالا صرفا با اطلاع رسانی به پشتیبانی و تایید ایشان امکان پذیر می‌باشد، توجه داشته باشید هر گونه هزینه و تبعات در صورت بازگشت کالا بدون اطلاع رسانی بر عهده ی کاربر می‌باشد.

روند دریافت کالای مرجوعی از طریق شرکت پست انجام می‌شود و کاربر باید از طریق پست بسته را برای آرتیستم ارسال نماید.

تعویض کالای مرجوعی تنها در صورتی امکان پذیر است که تامین‌کننده‌، کالا را موجود داشته باشد یا کالا در انبار مرکزی آرتیستم موجود باشد. در غیر این صورت پس از مرجوع شدن کالا، هزینه برگشت داده می‌شود.

شرایط عودت وجه:

پس از بازگشت کالا به انبار آرتیستم و بررسی توسط تیم تضمین کیفیت و تایید مشکل، هزینه به حساب بانکی کاریر واریز می‌شود، لذا کاربر موظف است تا اطلاعات کارتی که با فرد سفارش دهنده مطابقت دارد را در حساب کاربری خود وارد کرده و به پشتیبانی اطلاع رسانی کند. عودت وجه پس از ثبت درخواست طی ۲۴ الی ۷۲ ساعت انجام خواهد شد.

حفظ حریم خصوصی:

هدف آرتیستم حفظ و حراست از اطلاعات و حریم شخصی کاربران و مشتریان خود می‌باشد. به همین منظور آرتیستم برای ارائه خدمات خود نیاز به اطلاعاتی از کاربر دارد که در فرم ثبت‌نام و پروفایل آن‌ها باید تکمیل شوند. حفاظت از این اطلاعات بصورت کامل در بانک اطلاعاتی آرتیستم انجام می‌شود. آرتیستم اطلاعات شخصی کاربر را محرمانه می‌داند و این اطلاعات را به شخص و سازمان دیگری منتقل نمی‌کند مگر در مواردی که با دستور قضایی یا اداری ایران موظف به ارائه آن به فرد، سازمان یا نهاد دیگری باشد. کاربران باید توجه داشته باشند اطلاعات هویتی ثبت شده در نام گیرنده سفارش نظیر نام، شماره تماس و آدرس هر مرسوله به همراه آن در اختیار شرکت پست جمهوری اسلامی‌ ایران و شرکت‌های طرف قرارداد ارسال مرسولات به منظور ارسال سفارش قرار می‌گیرد. آرتیستم در راستای قوانین خود این اختیار و اجازه را دارد تا نظرات ارسالی از سمت کاربران را ویرایش و حذف نماید و چنانچه مطالب و نظرات ارسالی کاربران مشمول مصادیق مجرمانه باشد، آرتیستم این اجازه را دارد تا با استفاده از اطلاعات ثبت شده توسط کاربر، پیگیری قانونی نسبت به آن انجام دهد.