لطفا قبل از ارسال پیام سوالات متداول را مطالعه فرمایید :

سوالات متداول مشتریان

مزایای خرید اینترنتی به خرید حضوری چیست؟

خرید اینترنتی باعث صرفه جویی در وقت و هزینه میشود و در کنار آن چون تمامی محصولات با تمام جزئیات و تصاویر در اختیار شما هستند ، میتوانید ساعت ها محصولات مختلف را بررسی کنید و در آخر محصول دلخواه را با قاطعیت تمام انتخاب کنید . تحقیقات جدید نشان میدهد که خرید اینترنتی لباس باعث بهتر شدن طرز پوشش در افراد میشود ، چون براحتی میتوانند هزاران لباس و استایل مختلف را مشاهده و گزینه مناسب را انتخاب کنند که این امر در خرید های حضوری امکان پذیر نیست .

آیا محصولات شما به تمامی شهرهای ایران ارسال می‌شوند؟

با توجه به همکاری سایت artistam.org  با شرکت ملی پست ، امکان ارسال محصولات به تمامی نقاط ایران امکان‌پذیر می‌باشد .

چگونه از وضعیت سفارشی که ثبت کرده‌ام مطلع شوم؟

برای مشاهده وضعیت سفارش خود ، بعد از ورود به “حساب کاربری” ، در قسمت “آخرین سفارشات” میتوانید لیست تمامی سفارش‌های خود را مشاهده کنید، از آن‌جا می‌توانید با انتخاب گزینه ” نمایش ” در کنار هر سفارش ، ریز اطلاعات ‌هر سفارش ، شامل ریز یادداشت ها ، اطلاعات‌پستی و زما‌ن ارسال سفارش را مشاهده کنید

سفارش‌ها به چه شکل ارسال می‌شوند؟

ارسال در روز های پنج شنبه و با پست پیشتاز برای شما ارسال میشوند .توجه داشته باشید که کارهایی که با پست ارسال میشوند معمولا تا ۷۲ ساعت بعد از زمان ارسال به دست مشتری خواهند رسید . اگر در این مدت ، سفارش شما به دستتون نرسید ظرف مدت ده روز از زمان ارسال بسته برای پیگیری با ما تماس بگیرید. بعد از این مدت سایت artistam  مسئولیتی در مورد نرسیدن بسته‌ی شما ندارد.

چگونه میتوانم از طریق سایت به شخص دیگری هدیه بفرستم؟؟

برای این کار در مرحله ثبت آدرس ، بعد از وارد کردن آدرس صورتحساب ( آدرس شما ) ، گزینه “سفارش به آدرسی غیر از آدرس صورتحساب ارسال شود “را انتخاب کنید و در آن قسمت آدرس فردی را که میخواهید سفارش به او ارسال شود را وارد کنید. در ضمن اگر درخواستی در مورد نحوه ارسال سفارش و یا بسته بندی آن دارید ، میتوانید در قسمت “توضیحات سفارش”  و یا پشتیبانی سایت به ما اطلاع بدهید تا طبق خواسته شما هدیه شما را آماده و برای فرد مورد نظر ارسال کنیم .

آیا خرید از این سایت امن میباشد؟؟؟

خرید از این سایت امن میباشد چون:ما هیچگونه اطلاعات کارت و یا حساب بانکی شما را در سیستم های خود ذخیره نمیکنیم و در هنگام پرداخت شما از طریق شیوه های امن به صفحه ی پرداخت خود بانک منتقل میشوید که امکان هر گونه مشکل امنیتی و سوء استفاده به حداقل میرسد .همچنین اطلاعات شخصی شما شامل نام ، تلفن تماس ، آدرس و … به هیچ وجه در اختیار سایر افراد و سازمان ها قرار نمیگیرد مگر در موارد قانونی .

چطور می‌توانم به عنوان تولیدکننده، محصولاتم را آرتیستم قراربدهم؟

تصاویری از محصولات تولید شده خود را به همراه اطلاعات تماس به artistamcollaboration@gmail.com ارسال کنین. همکاران بخش تولیدکنندگان اطلاعات بیشتر را در اختیارتون قرار خواهند داد.